Zwiedzanie Torunia

Kapsuła Czasu zaprasza do wspólnej podróży w czasie ulicami pięknego i słynnego toruńskiego Zespołu Staromiejskiego!

Zwiedzanie Torunia

Oferujemy zwiedzanie Torunia w towarzystwie znakomitych przewodników – pasjonatów Torunia, jego dziejów i zabytków, którzy wciągną i zachwycą Państwa swoją opowieścią. Nasze oprowadzanie pełne jest ciekawych informacji, barwnych legend i historycznych smaczków. Zapewniamy oprowadzanie po mieście w towarzystwie przewodnika w stroju historycznym, będącym rekonstrukcją faktycznego ubioru sprzed wieków, jak i spacer z przewodnikiem w stroju cywilnym. Sposób narracji zawsze dopasowujemy do wieku i charakteru grupy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do grup wycieczkowych, jak i gości indywidualnych.

Klasyczny spacer – zwiedzanie Torunia trwa zwyczajowo 2 godziny, ale oczywiście czas ten może zostać skrócony lub wydłużony.

Koszty:

  • zwiedzanie z przewodnikiem w stroju historycznym: 100 zł/godz.
  • zwiedzanie z przewodnikiem w stroju cywilnym: 60 zł/godz.

zwiedzanie Torunia

Organizacja wycieczek po Toruniu

Oferujemy również możliwość zorganizowania Turystom całego pobytu w Toruniu – ułożenie programu wycieczki z ciekawym planem zwiedzania, zapewnienie usługi przewodnickiej i rezerwacji wstępów do poszczególnych atrakcji oraz zamówienie posiłków. Programy przygotowujemy zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla gości indywidualnych, a każdy taki program układany jest osobno z uwzględnieniem sugestii i zainteresowań zamawiającego.

  • Koszt ułożenia wycieczki i wykonania wszystkich potrzebnych rezerwacji: 50 zł/grupa

Gra Miejska “Wszystkie skarby Torunia”

Gra Miejska z Kapsułą Czasu to zupełnie nietypowe zwiedzanie Torunia, w którym poznawanie dziejów i zabytków miasta odbywa się poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji. Uczestnicy gry miejskiej zostają podzieleni na zespoły wykonujące samodzielnie kolejne zadania, a tym samym docierające do poszczególnych miejsc na mapie toruńskiego Zespołu Staromiejskiego oraz poznające bogatą historię i dziedzictwo miasta. Nad przebiegiem gry czuwają animatorzy, wcielający się w rolę przybyszów z przeszłości. Drużyna, która najlepiej poradzi sobie z rozwiązywaniem zadań otrzyma nagrodę.

Czas trwania gry: ok. 2 godz.

Koszt: 250 zł

Uwaga:

  • maksymalna ilość uczestników jednej gry to 50 osób. W przypadku większej ilości osób realizowane są równocześnie dwie gry
  • w każdej grupie zadaniowej musi znajdować się jeden opiekun
  • gra realizowana jest dla uczniów nie młodszych niż 4 klasa szkoły podstawowej

Zapraszamy!