Oferta dla firm

Na ofertę Kapsuły Czasu przeznaczoną dla firm składają się rozmaite imprezy i akcje oraz rękodzielnicze wyroby, które pozwolą Państwu zarówno na reklamę Waszej działalności, integrację pracowników, jak i zacieśnienie współpracy z kontrahentami. Nasza oferta dla firm, to:


Biesiady

Nasza drużyna może pomóc Państwu zorganizować lub ubarwić swoją obecnością biesiadę czy firmową kolację. Opowieści snute w humorystyczny sposób, rycerski klimat i wciąganie do wspólnej zabawy uczestników pozwolą na integrację i wspaniałe spędzenie czasu. Biesiady są zatem doskonałą propozycją zarówno na imprezę integracyjną, okolicznościową, jak i przełamywanie lodów z nowymi kontrahentami 🙂


Warsztaty piernikarskie

Oferujemy Państwu możliwość przyjazdu naszej drużyny do Państwa firmy i organizacji jedynych w swoim rodzaju warsztatów rzemieślniczych – warsztatów tworzenia tradycyjnego piernika historycznego. Nasze warsztaty piernikarskie to pełna śmiechu, pachnąca korzennymi przyprawami podróż w czasie. Ponadto, to wyjątkowa okazja do spotkania i zrobienia sobie miłej pamiątki. Warsztaty świetnie integrują pracowników, są też doskonałą propozycją na firmową imprezę bożonarodzeniową.

Nasze stoisko piernikarskie może zostać także wystawione w Państwa placówce z myślą o odwiedzający Was klientach, na przykład podczas okolicznościowej imprezy, “drzwi otwartych” itp.


Formy piernikarskie z logo firmy i wykonywane z nich pierniki

Znakomity pomysł na nietuzinkową reklamę Państwa firmy, podarek dla klientów, kontrahentów i współpracowników. Nasz snycerz wykona dla Państwa tradycyjnie rzeźbioną drewnianą formę piernikarską z Waszym logo. Z formy tej wypieczemy pierniki, które elegancko zapakowane będą doskonałym upominkiem od Państwa firmy.